Exkurze na policejní stanici v Praze - Střešovičkách

Co se tehdy stalo, se nebudu snažit nějak pracně přeformulovávat. Prostě uvedu pokut možno doslovnou citaci z policejního protokolu: "Dne 17.listopadu 1999 jsem se ve dvě hodiny ráno vydal od strahovkých kolejí do arealu Rošického stadionu. Tam jsem si řekl: (Ti policisté pořád hledali motiv činu, jako by nestačilo, že jsem to prostě chtěl) "Z těch lamp by byl pěkný pohled na noční Prahu". A tak jsem vylezl (Vůbec jsem se nesměl zminovat o své obrovské a jediné lásce, co tam lezla se mnou, ani o její kamošce, co na nás čekala na tribuně) na ocelovou konstrukci lamp. Po slezení dolů jsem byl na střeše stadionu zadržen bezpečnostní agenturou (Chyba lávky. Ti hoši z agentury na střechu nedokázali vylést a tak si na nás počkali na tribune :-) A poté mě předali policii."
Celý výslech byl vlastně formalita, která se konala jen qůli tomu, zda jsme tam něco nepoškodili. To jsme neudělali a tak sečteno a podtrženo. Pěkně jsme si pokecali s policajtama (mimo pár nechutných, dvojsmyslných narážek, jsem se i dozvěděl, že jeden strážce zákona v mládí lezl na komíny - škoda, že z toho vyrostl :-)
Jinak varováví na konec! Raději nenechát žádnou dívku s policistou osamotě. Holt ti hoši se moc v zaměstnání s něžným pohlavím nesetkaj a jsou proto pěkně (alespoň někteří) ...